Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tabletet/notebookot...

Milyen tabletet/notebookot javasoltok photoshop használatához?

Figyelt kérdés
Jelenleg számítógépen használok photoshop programot, de így nem olyan hatékony. Gondoltam, hogy használtan, nem olyan drágán vennék hozzá tabletet, vagy valamilyen levehető képernyőjű notebookot. Mit javasoltok? Ja és szeretném, ha úgy működne mint egy számítógép az operációs rendszerét tekintve, tehát, hogy tudjam rá telepíteni az olyan programjaimat amiket mondjuk külső meghajtóra mentettem már előtte vagy ilyesmi, ezért jó lenne ha windows alapú op rendszere lenne. Remélem nagyjából értelmes ez így. köszi :)

2018. márc. 8. 12:13
 1/7 tabaki ***** válasza:
93%

„de így nem olyan hatékony”


Nekem ez az egyetlen homályos pont. Szerintem digitális rajztáblával (meg jó monitorral) kiegészítve nincs az a tabletes matatás, ami fölérne egy asztali géppel.

2018. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Digitális rajztáblát vegyél.
2018. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A nem hatékonyat arra értettem, hogy az egérrel sokat bajlódok. Köszi mindkettőtöknek a tippeket.


Esetleg valami olyan márkát tudtok ajánlani ami nem kerül horribilis összegekbe?

2018. márc. 8. 23:02
 4/7 tabaki ***** válasza:
Inkább vegyél kisebb jó táblát, mint olcsó nagyobbat. Én Wacom táblánál nem javasolnék rosszabbat, de az kétségtelenül nem a barátságos árairól híres. Nekem csak egy A5-ös Wacom Bamboo táblám van (tulajdonképpen a kategória alja, ez ezer éve volt 22000 Ft), de már azzal is jól lehet dolgozni, és strapabíró. Ehhez képest a fele annyiba kerülő Genius tábláim bizonytalanabbak is voltak, meg nem túl intenzív használattal is egy-két év alatt tönkrementek.
2018. márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Microsoft Surface 2 v. 3

iPad Air

MacBook Air

Dell XPS 13 i5

2018. márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megjegyzés:

Nyilván az iPad meg a MacBook csak akkor, ha mégsem olyan fontos a Windows

2018. márc. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind

enkinek:), utána fogok nézni a javasoltaknak!

2018. márc. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!