Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot választanátok...

Melyik laptopot választanátok ezek közül, és miért?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy a jó laptop fogalma nem ennél az árkategóriánál kezdődik, ezt hagyjuk inkább. Az alábbiak közül melyik a legtűrhetőbb?


[link]


[link]


[link] (egyáltalán valók valamire ezek a 2in1 laptopok?)


[link]


Köszi előre is.



2018. márc. 15. 01:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és kérlek ne próbáljatok használt laptopra rábeszélni, mert az semmiképpen nem játszik.
2018. márc. 15. 01:21
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Latom, csak a mediamarktbol lehet. Ppllants ra erre, arban ott van, ahol a tieid, az ssd az rengeteget gyorsit ezeken a nem felsokategorias laptopokon. Eg es fold a kulonbseg.

[link]

2018. márc. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Amit 2.-nak rakták linket a Lenovo. Na az a legjobb ezek közül.
2018. márc. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, szívesen vennék HDD helyett SSD-s gépet, de sajna a 256GB tárhely nagyon kevés nekem, de még az 500 is az lenne, úgyhogy 1TB alá nem adok, abból meg SSD ebben az árkategóriában egyáltalán nincs, úgyhogy erről az igényről leadtam inkább.
2018. márc. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!