Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hardveraprón miért ilyenek az...

Hardveraprón miért ilyenek az emberek? Ennyire Budák az emberek?

Figyelt kérdés

Felraktam egy hirdetést azért úgy gondolom elég sokat elfedtem az áron telefonról van szó.. 3 hónapos.


De senki nem jelentkezik rá sokan meg sokallják is az árat.. Bezzeg sok hirdetőnek az 5x olyan drága cuccát ami azért áron fölöl vesz megveszik..


2018. márc. 15. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenki Buda, vannak Attilák, Józsik, Ferik is.
2018. márc. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz elírtam :D Buták*
2018. márc. 15. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

"De senki nem jelentkezik rá..."


Ha újonc vagy pár hónapos reggel, ne is csodálkozz.

Az azért egy kicsit téged is minősít, hogy így mondasz másokról véleményt, mert nem veszik meg a telódat egyből, ha

így kommunikálsz a vevőkel akkor nem is csodálom.

2018. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te úgy gondoltad jó ár, ők meg nem. Nem az ő hibájuk, hogy te tévedtél.
2018. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
100 ezres telefont nem fogom 50ert adni mert hogy többség rinyagep.
2018. márc. 15. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehát semmit nem írtál le ide de mi helyeseljünk... hardverapron sose volt problémám, bár nem nagyon árulok semmit. Attól pedig, hogy valami 100ezer a boltban nem biztos, hogy az a reális ára. Sokszor pl az előző szériás intel proci drágább mint az új. Szóval ne azt nézd mennyi a boltban, hanem hogy hasonló tudású termékek esetleg a többi ugyanolyan telefont mennyiért árulják. Egyébként pedig pont a használt telefont veszik tovább árusításra tehát sok alkudozó fog megtalálni.
2018. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!