Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés
Troll Tomi nevű felhasználó kérdése:

Garmin nüvi régebbi gps-t lehet ingyen frissíteni (a térképét)?

és ah igen hogyan?

akinek van kedve és tudja leírhatná hogy lehet, ha lehet

köszi:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Garmin Nüvi, GPS, térkép frissítés

2018. márc. 21. 21:40  Privát üzenet  

A válaszok
HUTTI44 nevű felhasználó válasza:

Igen lehet számitogep segitsegevel.le kell tolteni a garmin expresz progit majd telepiteni,utana elinditani majd meg kerestetni a gpst usbn. Felismeri a progi es irja hogx van ra ujj frisites majd telepited.1 2 ora max a frssites de megeri

# 1/2Időpont 2018. ápr. 5. 16:09 Privát üzenet
nemcso nevű felhasználó válasza:

És ez mind igaz,ha regisztrált, élettartam frissitéses térképpel ellátott garminról van szó. 😃

Különben marad a megoldás okosban.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. ápr. 5. 16:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egyszer már frissítettem windows 10-re, de utána visszaállítottam 10-re akkor az ingyenes frissítési időszak lejárta után is tudok ingyen frissíteni 10-re?
Xp operációs rendszerem van szeretném 10-re frissíteni, ha lehet ingyen. Hogy csináljam?
Még mindig lehet Windows 10-re frissíteni ingyen?
Ha ingyen töltöm le a minecraftot (utorrent. Stb) akkor automatikusan fogja magát frissíteni?
Meddig lehet ingyenesen frissíteni Windows 10-re?
Ingyenesen frissíthető a win10 megéri win7-es gépre ingyen frissíteni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!