Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-el kapcsolatos...

Windows 10-el kapcsolatos kérdés, Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Az lenne a "problémám" ,hogy eddig Windows 7et használtam ,és ott volt olyan ha pl rámentem egy képre/zenére (vagy akár többre) akkor alul az ablakban voltak az információk róla/róluk (méret,felbontás,hossz,mennyiség ...stb)


Váltottam Windows 10-re ,viszont ha most rámegyek valamire (vagy valamikre) akkor pl ha zenéket jelölök ki alul csak a méretet írja ki,és azt ,hogy hány darab van kijelölve. Viszont én szeretném kijelölés után látni az információkat (mint Windows7en) ,van erre lehetőségem ? Valami beállítás esetleg?



2018. márc. 27. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha részletes nézetre váltasz, akkor az oszlopokra jobb egér gomb ás egy csomó info beállítható.


Ha bélyegkép nézetben akarod ott alul, azt nem tudom.

2018. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk találtam két megoldást, az egyik az egy külön böngésző program, vagy azt írják registryben van letiltva valami azt kell bekapcsolni, nem tudom működik-e.

[link]

2018. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat,mentek a zöldek.

Egyiksem oldja meg teljesen a "problémát" de határozottan segítettek :D

Ha valaki tud még okosságot annak várom a válaszát

2018. márc. 27. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
nem emlékszem hogy volt win7-en, de ha a mappa tartalma fölötti sávon (név, dátum, típus,....) jobbklikket nyomsz akkor ott egyebekre nyomva rengeteg információt megjelentethetsz még. A felbontás "képkocka szélesség" és -hosszúság címszó alatt fut.
2018. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
vagy fönt a nézet-re nyomva "részletek ablaktábla", esetleg "elrendezés>tartalom" kiválasztása is egy opció lehet.
2018. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!