Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezekre a célokra megfelelő...

Ezekre a célokra megfelelő lenne ez a notebook? NAVON Stark NX14.

Figyelt kérdés

A tanulásomhoz már egyre inkább szükségem van egy számítógépre. A tanárok prezentációkat kérnek, illetve egyéb internetes feladatokat, amiket jelenleg csak a szüleim gépén tudok megcsinálni. Viszont nekik munkaeszközük a laptopjuk, ezért nem szeretik ha babrálom akármi miatt is az övékét. Már ők is belátták, hogy szükségem lesz egy notebookra. Nem szeretném őket leterhelni anyagilag, ezért a legolcsóbbak után kutattam. Igy bukkantam ra a NAVON Stark NX14 névre hallgató notebookra. Olvastam, hogy nem egy minőség,de én mégis gondolkodom rajta. Legfőképpen Word, vagy Power point prezentációk elkészítésére használnám, esetleg néha megnéznék rajta egy filmet, használnám a Google keresőt. Mi a véleményetek? Szervizelés mellett egy jó 4-5 évig kibírná nálam?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2018. márc. 30. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kidobott pénz egy ilyen laptop, nagyon lassú, lassabb, mint azt te elsőre gondolod.

Egy használt Hp Elitebook 8460p-vel sokkal jobban járnál.

2018. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel a névvel már sokszor találkoztam. Ennyire jó?
2018. márc. 31. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is jó, talán még egy Hp Elitebook 8470p is kijön, az egy generációval újabb.

[link]

Ez egy nagyon komoly laptop

2018. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rájuk nézünk!
2018. ápr. 1. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!