Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop-ot szeretnék venni. A...

Laptop-ot szeretnék venni. A legfontosabb számomra, hogy gyors legyen. Fontos még a tartósságág és hogy normális minőségben lehessen zenét hallgatni. Melyiket vennétek, mi alapján választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos nem értek hozzá. Ha nekem a legfontosabb az, hogy gyors legyen, mit nézzek (milyen számokat) rajta? És elkerülvén a doboz hangot zenehallgatásnál szintén az a kérdésem,hogy mit nézzek rajta? Lenovo, vagy más?

Főként otthoni használatra venném, nem tervezem hordozgatni naponta. Maximum 150.000 forintra gondoltam. Tisztában vagyok vele, hogy a kérdésem nagyon alapvető azoknak, akik értenek hozzá, de ezzel nem így vagyok, ezért fordulok hozzátok. Köszönöm szépen előre is!



2018. ápr. 1. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a zene hallgatás a fő célod vegyél egy mp3-ast. Fülessel meg van 10000-ből. A többit meg tedd félre.
2018. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mint említettem kérdésemben, nem csak a zenehallgatás a célom. A gyorsasaságot, mint fő szempontot, azért emeltem ki, mert ez a mostani már nagyon-nagyon lassú (10 éves), egyszerűen már nem lehet vele haladni, dolgozni. Tud valaki válaszolni a kérdésemre?
2018. ápr. 1. 23:14
 3/8 Derwer ***** válasza:

Mégis mire használnád? Böngészés? Videó szerkesztés?

150k amúgy belépő szintű dolog lesz.


Hangszóró pedig kb mindegyikben "gagyi" . De vegyél egy hangfalat és dugd rá. Az miért nem jó?

2018. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1, Minden laptopnak gagyi a hangszoroja

2, Mire kell? Ha nem jatekra akkor minel jobb processzor minel tobb ram, SSD, meg persze a kijelzo felbontasa, panel tipusa

3, Ha nem tervezed hordozni felesleges a laptop

2018. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elsősorban sima böngészésre használnám (esetleg a munka végett is). Fő, hogy gyors tempóban lehessen böngészni rajta, tartós legyen, dvd lejátszója legyen és az is fontos, hogy filmeket normális minőségben lehessen rajta nézni. Szerintem nem minden laptop-nak egyformán rossz a hangszórója, mert pl. az enyém egész elviselhető, de mondjuk anyámé olyan, hogy ha zenét hallgatsz rajta, konkrétan doboz hangja van és élvezhetetlen. Azért van szükségem laptop-ra, mert azért időnként vinném ide-oda, de nem napi rendszerességgel. Még mindig nem tudom sajnos, hogy milyen számokat nézzek rajta, mármint, hogy honnantól jó. Utánanézek jobban, csak az a baj, hogy ezeket a cikkeket leginkább informatikusok írják és nem sokat értek belőlük..
2018. ápr. 3. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyors, strapabíró, normális hanggal megáldott új lapotopot ennyiért nem nagyon fogsz találni, esetleg a használt, üzleti kategóriában keresgélj (bár azokban már nem biztos, hogy van DVD olvasó), vagy valami "gamer"-nek kikiáltott modellt nézz (ezek azonban kb. a keret duplájáért állnak rendelkezésre).
2018. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ha van kerdesed, irj

2018. ápr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszaitokat!
2018. ápr. 5. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!