Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány különböző csavar van egy...

Hány különböző csavar van egy átlagos számitógépben? Nektek is összeszoktak keveredni ha szerelitek a gépet?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok amik tök egyformák csak az egyik kicsivel nagyobb mint a másik. Hihetetlen.

2018. ápr. 4. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, legutóbb mikor összeraktam a laptopomat, az egyik csavar alul jött ki. Még jó hogy direkt iylenek gyakorlására vettem. :D
2018. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2! (KETTŐ)

Nagyon ritkán 3


Tételesen:

- metrikus 3-as (hivatalosan M3)

- withwort 3/16 (w3/16)

Nagyon ritkán:

- metrikus 4 (M4)


"tök egyformák csak az egyik kicsivel nagyobb mint a másik"

2018. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha nem sikerult osszekeverni a csavarokat...
2018. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó két gépházamban egy darab hagyományos csavar sem volt, a kézzel behajthatóak meg annyira különbözőek, hogy nem lehet összekeverni őket. Gyakorlatilag bármiféle szerszám nélkül, puszta kézzel raktam össze őket.
2018. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:
Én szigorúan külön szoktam rakni őket, hogy ne keveredjenek. De összerakáskor mindig kevesebb van a kelleténél...
2018. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még én sem kevertem össze csavart sosem, de nem is igazán lehet, mert vagy beleesik a menetbe vagy bele se megy, ha rossz helyre akarod csavarni. De egy jó tanács szerelj többet gépet és akkor már ránézésből fog menni melyik csavar hova való.
2018. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sose, és még az alaplapi távtartókat sem szoktam elfelejteni berakni.
2018. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külön dobozkába (vagy papírlap) rakom a csavarokat, egységenként, amikor kiveszem. Külön megjelölöm azokat a helyeket, ahova a hosszabb megy. Vagy a gépben, vagy skiccen papíron. Egyszer felcseréltem két csavart, elszállt a HDD. Azóta csinálom így.
2018. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Vannak olyanok amik tök egyformák csak az egyik kicsivel nagyobb mint a másik."


Lol.


saját gépben egy csavar sincs a megfelelő helyen. Más gépe más ügy.

2018. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!