Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elrontottam a win 10 telepítés...

Elrontottam a win 10 telepítést és most nem tudom indítani a gépet?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja újra akartam telepítenia gépemet, és egy kisebb pendrivera töltöttem fel a windows 10et (nem értek hozzá és figyelmetlen voltam, nagyon), ezért elrontottam a telepítést. Utána hagytam, mert el kellett utaznom de most szükségem lenne rá ezért használni szeretnem.

Bekapcsolás után a következő jelenik meg a képernyőn:

"Controller Bus#00, Device#1F, Function#02: 06 Ports, 02 Devices


Port-00: CD-ROM, TSSTCorp CDDVDW SH-S223C

Port-01: No device detected

Port-02: No device detected"


Kérem szépen valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2018. ápr. 4. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz rá, hogy csatlakoztatva van-e rendesen a HDD/SSD. Ha jól értelmezem nem észlel semmiféle adattároló eszközt. Lépj be a Bios-ba és nézd meg ott írja-e, hogy van adattároló. Ha nem ír semmit, ellenőrizd a csatlakozásokat. Egyébként az az egy eszköz ami ott van az egy optikai meghajtó. Nagy hirtelen ezek jutottak eszembe.
2018. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha elrontottad a telepítést, újra kell installálnod a windowst. Tedd be a telepítő eszközt, amiről telepítetted!
2018. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!