Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan xboxos kontroller...

Van olyan xboxos kontroller amibe nem kell elemet cserélni ha lemerült hanem usb kábel segítségével fel lehet tölteni mint egy ps4 kontrollert?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 17:30
 1/6 anonim válasza:
az összes xbox one kontroller olyan hogy usb kábelről megy.
2018. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
usb kábelről is *
2018. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán valami utángyártott kínai ratyadékból van, de én még nem találkoztam ilyennel.
2018. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy usb kábelről megy de ha lemerül mert mondjuk nem usb kábelről használom akkor venni kell hozzá mindig elemet vagy csak simán rádugom az usb-t és tölti fel?
2018. ápr. 6. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Az alábbi lehetőségek léteznek:

-Nem teszel bele elemet egyáltalán, bedugsz egy USB kábelt, és úgy használod.

-Teszel bele normál elemeket, és ha lemerült, kicseréled őket.

-Veszel egy Play and Charge Kit-et, amit beraksz az elemek helyére, és azt USB kábellel töltheted, akár használat közben is.

[link]

-Tölthető AA akkumulátorral használod. Ezzel lehet a leghosszabb üzemidőt elérni, az IKEA LADDA 2450-es akkuval kb. 45 órán át működik.

2018. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tölthetö elemek vannak, kb 2-3 hetet bir, ha lemerül, akkor ott a másik kettö. A lemerültet meg feltöltöm, kb 12-15 ora alatt. De van külön olyan, amit te akarsz, play and charge.
2018. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!