Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezzel a videokártyával előtudo...

Ezzel a videokártyával előtudom hozni a 4k felbontást?

Figyelt kérdés

Adott egy R7 260x videokártya,DVI kábellel van összekötve a monitorral viszont maximális felbontás 2560x1440.

Olvastam cikkeket hogy hdmi 2.0 kábellel elérhető a 4k felbontás .. Megéri vennem egy kábelt,vagy a kártyám nem enged ennél nagyobb felbontást?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 9. 10:04
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
A videokártya tud 4k felbontást, a kérdés, hogy mire megy vele. Asztal, meg ilyesmiknél nem nagyon lesz probléma, de 4k játékra NAGYON gyenge lesz.
2018. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:

tessék,itt le van írva: [link]

ha már kábelt veszel akkor 2.1-est is vehetnél,már lehet találni tűrhető áron.

2018. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából videókat vágok(movie) játékokról,csak elfut valahogy,ha jól olvasom 30hz-t kezel 4k-n ami bőven elég szerintem bár a 60 jobb lenne csak a kártyának nem tetszene szerintem :/ köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 9. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!