Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Arra szeretnék választ kapni...

Gergo1414 kérdése:

Arra szeretnék választ kapni hogy egy ASROCK FM2A68M-HD+ alaplapra milyen ramot illetve milyen videókártyát ajánlotok? Nevet vagy ip címet kérnék!

Figyelt kérdés

2018. ápr. 14. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen RAM és bármilyen VGA. A VGA-t amúgy is a proci ismeretében kell választani az IP címmel meg azt se tudom mit akarsz...
2018. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
139.112.129.218. (VPN-t használok).
2018. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi pénzt szánsz rá, sem azt, hogy mire használnád a gépet, szerinted akkor hogy mondjak bármit is? Így írhatnám, hogy 32 GB 2400 MHZ DDR3, meg GTX 1080 Ti.

IP címet ugyan ne várj, tőlem nem fogsz halászgatni semmit, vagy én nem tudom, mi a francot akarnál vele csinálni...

2018. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem linkre gondolt.
2018. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!