Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Mackbook...

Mi a véleményetek a Mackbook Air 13 Mid 2017-ről?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos egy tisztességes üzleti/oktatási notebook. Én egy sokkal régebbit (2013-as) használok, és még az is bőven elég mindenre, amire eredetileg szántam. A lényeg, hogy nem kell spórolni a memórián és az SSD-n (előbbi nem bővíthető, utóbbinak meg utólagosan is horror ára van, szóval tökmindegy). CPU-ból nem kértem i5-nél jobbat, nem is érzem a hiányát.


Napi 8-12 óra nyüstölés, folyamatos utaztatás után is tökéletes ssd, csendes működés és 80% körüli aksi (4-6 óra működés használattól függően).


A 2017-esben minimális fejlesztések történtek, valószínűleg kicsit gyorsabb, de lényegében ugyanaz a gép évek óta.


De hogy mondjak valami rosszat is: retina kijelzős Mac-et ne nagyon nézegess, mert ez nem az, és szomorú leszel (vagy veszel egy Pro-t).

2018. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!