Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptop magától behelyezi a...

A laptop magától behelyezi a lomtárba az asztalon lévő fájlokat kb. óránként. Miért van ez? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt héten kaptam egy HP laptopot és elrendezgettem az asztalon az összes régi fájlomat. Tesóm laptopjáról pendriveról másoltam és illesztettem be a meglévő sulival kapcsolatos dolgaimat. Valamiért mikor bekapcsolom a gépemet vagy csak simán internetezésből kilépek és ránézek az asztalra egyedül csak a Chrome böngésző és a lomtár van, de az dugig... Úgy kell visszaállítanom, a törölt fájlokat. Kérem, valaki segítsen, én még ilyenről nem hallottam és nem is értek a számítógépekhez :D L/18

2018. ápr. 18. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!