Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valakinek iphonja van...

Ha valakinek iphonja van akkor jön neki értesítés ha screenshotot csinálok egy képéről?

Figyelt kérdés

Nagyon, nagyon szeretnék valakinek 1-2 képéről képernyőfotót csinálni. De mivel neki Iphonja van félek, hogy értesítést kap róla. Utánaolvastam és van olyan oldal ami azt írja, hogy az Instagram fríssített verziója szerint már semmi sem marad titokban és mindenről értesítés jön. De nem akarom, hogy értesítést kapjon. Semmivel nem tudnám kidumálni magam, hogy mért fotóztam le a képét. De nagyon szeretném lefotózni.


Esetleg tapasztalatok? Értesítést kap róla szerintetek?


(Ezt a kérdést már kiírtam, de 1 válaszom volt és csak annyi, hogy :nem. Szóval nem volt valami meggyőző)



2018. ápr. 20. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem :)


Szerintem logikus. Ha betöltesz egy weboldalt - legyen az a legszuperebb insta is - akkor az a te gépeden van. Ha ott te egy printscreent csinálsz nem hiszem hogy a weboldal ezt "észrevenné". Másrészt éppenséggel véletlenül is megnyomhatod a printscreen gombot és akkor mi van... Bocs mellényúltam. Ennyi.


De mint írtam, ez nem így működik hogy bárki értesítést kapna arról hogy te a saját gépeden mit csinálsz...

2018. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!! Hálás vagyok a válaszodért! És azért is, hogy "adtál ötletet", hogy mit mondjak neki ha esetleg észrevenné és rákérdez. De most már én sem hiszem, hogy értesítést fog kapni.


Nagyon köszönöm a normális és kedves válaszod! El sem hiszed milyen hálás vagyok! Köszi szépen!😁😊

2018. ápr. 20. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Instán, ha küld képet, amit ismételten megnézhetsz/csak 1x , és lescreeneled, akkor látja... ha androidos telefonja van, ha iphoneja...
2018. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha. Ezek szerint keyloggert tesz a gépemre a weboldal, mert jelenti ha lenyomok egy bizonyos billentyűt. Ezzel még személyiségjogi pert is lehetne nyerni...
2018. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak a privátban elküldött, törlődő fotókra igaz. Persze itt is meg lehet véletlenül nyomni a printscreent :)
2018. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd már el, hogy kiírja.... "Képernyőfotózva"
2018. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg lefényképezed azt kész.
2018. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!