Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már Wishről...

Valaki rendelt már Wishről vagy AliExpressről telefontokot? Ért meglepetés? Azt kaptad amit rendeltél?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért állítják be rengetegen a külföldről rendelést zsákbamacskának. Azt kapod amit kértél, elenyésző az eset hogy félreértés miatt (tehát nem szándékos átverés) mást kapj.
2018. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

"Nem tudom miért állítják be rengetegen a külföldről rendelést zsákbamacskának"


Nem is tudom.


Talán egy videókamera 5000Ft-ért, ami egyébként 50.000 lenne?

[link]


vagy egy 500Ft-os negyed terás pendrive:

[link]


ja és ez a "8TB Super-speed USB 3.0 To 2.5 Inch SATA HDD Hard Disk Driver box " ami ugye egy 8TB-os USB3.0-ás merevlemez tartó!!!

[link]



Peeersze hogy nem szándékos megtévesztés és biztos azt kapod amit kértél....


És akkor még nem beszéltünk arról hogy elektronikus cuccnál ha a garanciáról is álmodsz akkor 10.000 Ft csak a visszapostázás.


Remek!!

2018. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a Wishre értettem, az kategorikusan kerülendő oldal. A reklámozási stratégiájuk túl jó és ezért sok ember figyelmébe kerülnek, de amúgy trash oldal. Értelmes embernek ez azonnal leesik ha megnézik a termékek leírását és árát, így eleve nem rendel róluk. Így én ennyit kinéztem a kérdezőből hogy nem dől be egy ilyen oldalnak.
2018. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Wish konkrétan benne volt a kérdésben, erre linkeltem pár cuccot, de lehetne akár telefon is.


Az Alinál meg a horribilis garanciaköltség - posta - miatt nem érdemes normális értékű telefont venni.

2018. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak, de annyit hozzáfűznék hogy megnéztem a termékleírást. És NEM telefont vagy tabletet vagy ilyesmit kérdeztem. Telefontokról van szó, amit mondjuk 1200 helyett pl.:600 ért kínálnak, tehát nem horribilis különbség, csak személyes tapasztalatokea voltam kiváncsi. Köszönöm első.
2018. ápr. 28. 12:15
 6/8 anonim válasza:
En eddig 6 tokot rendeltem 3 fajta telefonra. Mindegyik elobb megérkezett, jo minőségű volt, azt kaptam amit a képen láttam. Érdemes megnezni hogy hany felhasználó értékelte jónak a boltot, a számok nem szoktak tévedni.
2018. máj. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

[link]

Na szerintem a wish megbizhatosagarol ennyit. Realis ar nagyon xddd

2018. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Több telótokot is rendeltem többféle telóra a wishről de mind tökéletesen megfelelő mind méretben mind minőségben. És ugye jóval olcsóbb mint a boltban. Csak ajánlani tudom.
2018. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!