Kriszt955 kérdése:

Miért nincs hang?

Figyelt kérdés
Gamer Laptopom van és 4k-s TV-re van rákötve. Az lenne a problémám, hogy több játéknál is feltűnt már (nem mindegyiknél) hogy míg laptopról tökéletesen működik a hang játékon belől, TV képernyőre állítva már nem. Nincs hang konkrétan, épp ma telepítettem egy játékot, első elindításra volt hang, egészen addig míg felbontást nem állítottam rajta 4K-ra. próbáltam visszaállítva hátha vissza jön a hang de hiába. Nem hinném hogy a 4k-s TV az oka, mert nem olyan régen még full HD-s TV-n is ugyan ez volt a probléma.

2018. máj. 6. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Windowsban a hangnál át kell állítani a kimeneti eszközt a TV-re.
2018. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt tudom, mindég úgy szoktam, anélkül egyáltalán nem lenne hang, még filmeknél sem. csak a Játékban nincs hang valamiért.
2018. máj. 7. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!