Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ICloud Drive hogy működik...

ICloud Drive hogy működik PC-kkel? Több lent.

Figyelt kérdés
200GB-os előfizetésen gondolkozok amiből 100-150GB-ot töltenék fel PC-ről (egyelőre), de abból csak max 50-et akarok laptoppal szinkronizálni. Ezt meg lehet oldani? Mert az iCloud for Windows programban csak pipa van az iCloud Drive mellett, nem látom hol lehet testreszabni.

2018. máj. 6. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:
vagy mindig akkor tölti le a fájlt amikor rányomok? A lényeg hogy nincs 200GB hely a laptopomon.
2018. máj. 6. 15:19
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy 500megás fájllal teszteltem és úgy tűnik hogy automatán letölti ha akarom ha nem. Árban jó az iCloud, de így más lesz a végén...
2018. máj. 6. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Windows-ra csak azért készült el, hogy legyen (de minek), semmi értelme ezt használni, ha nem iOS/macOS minden, amit használsz (nekem az, és mégsem ezt használom). Kb. olyan, mint a Windows-os iTunes...


Jelenlegi formájában az iCloud szolgáltatás két dologra alkalmas: iPhone fotók és az iOS cuccok bizonsági mentése.


Minden egyéb felhőszolgáltatásban (file-ok, névjegyek, naptárak stb.) a Microsoft, vagy a Google fényéveket ver rájuk. Drágább is, az igaz, de pl. a Microsoft-nál 2100 Ft-ért már kapsz 1TB tárhelyet és egy fullos Office csomagot is (ami hát nem az ingyenes Pages).

2018. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül pCloud-ra fizettem be egy próba hónapra. 500GB, 5EUR-ért nem rossz szerintem. Lehet szimplán feltölteni, vagy kiválasztott mappákat szinkronizálni (nem csak 1 fixet mint a legtöbb felhő szolgáltatónál), meg úgy összetettebb az egész. Ha beválik lehet hogy befizetek a lifetime premiumra is, ami külön plusz hogy egyáltalán van ilyen náluk. 4-5 év alatt megtérülne. De azért ezzel még várok, meglátjuk mit gondolok a hónap végén.
2018. máj. 6. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!