Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emelt szintű informatika...

Dev5 kérdése:

Emelt szintű informatika érettségire szóbeli tételek?

Figyelt kérdés

Júniusban lesz a szóbelim, és ahol tanulok suliban érettségi után azt mondták, hogy sajnos senkinek nincs meg, mert már szakmai érettségit csinál mindenki.

Esetleg aki hasonló cipőben jár, mint én, és esetleg meg van neki nem tudná nekem elküldeni a kidolgozott tételeket?

A felkészítő tanárom azt mondta, hogy tanuljam meg a középszintűt, mert úgysem különbözik sokban, viszont a továbbtanulásom múlik ezen a vizsgán, és szeretnék minél jobb eredményt elérni.



Előre is köszi!



2018. máj. 13. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Azok a tételek szigorúan titkosak. A témakörök nyilvánosak. oktatas.hu.
2018. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 moozygoo ***** válasza:
Vannak neten kidolgozott szóbeli info tételek, lektoráltak, töltsd le valamelyiket és megvan oldva :)
2018. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hol vannak ezek a bizonyos lektorált tételek? Én is ugyanebben a cipőben járok, nekem is szükségem lenne ezekre a tételekre.
2020. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!