Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Focikatalógus VB tippjáték 200x200

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért veszi le a SMART PHILIPS TV a következő YouTube videora váltáskor a hangerőt alacsonyra? Hol tudom átállátani?

YouTube alkalmazásba nincs ilyen opció már próbáltam !

60 egységről 40-re veszem ha hallgatom itthon a zenét és minden szám végén a kövire váltáskor 7 egységre veszi a hangerőt!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Smart TV, YouTube, hangerő

máj. 15. 13:17  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan rakjak fel videót ugy, hogy ne tiltsák le? Értem: pl: nagy duett, kisebb film részlet, stb.
Tápegység, merevlemez, videó kártya csere, cd dvd olvasó beszerelese. Ezeket meg lehet tanulni a YouTube-ról?
A tech videósok, akik youtube videókban mutatnak be telefonokat, a gyártótól közvetlen kapják a készülékeket, amiket vissza kell rendszerint 2 héten belül küldeniük. Hogy működik ez?
Mi lehet a baj? (YouTube)
Hogy tudom a Youtube-ot csatlakoztatni a TV-hez?
Volt egy video regen a neten, egy bolond villanyszerelo ment vegig egy hazban es allandoan azt mondta, hogy EBETONOS áram?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!