Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Egyéb kérdések

A kérdés

Hál isten kijött Windowsra egy frissítés éltem is vele és most minden programot mocsok lassan nyit meg a gép lehet erre valami megoldás?

a configgal nem lesz baj uj gép i7 8gb-ram ssd-n van a win10-pro nagyon zavar eddig sem voltam elégedett a proval de most még annyira sem...

2018. máj. 16. 08:34  Privát üzenet  

A válasz
Istennek hála. Imádkozz még.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. máj. 18. 14:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Windows 10 automatikusan frissített, majd nem engedett belépni az addig használt jelszóval. Mi a megoldás?
Windows 10 Update -t leállítottam és letiltottam a szolgáltatásokban. Fél évig nem is volt vele probléma. Most viszont hiába tiltom le . Szerintem újraindítás után, , mindig...
Win 10 hiba frissítés után. Megoldás?
A Windows frissítés 97%-nál megáll és nem megy tovább, Mi fog történni, illetve mi a megoldás?
AIRIS T920A GPS-re lehet-e még valahonnan friss térképeket letölteni? 2006-os a kütyü, valami megoldás?
Hogyan tudnám ezeket a mappákat visszahozni? (Win 10 frissítés)

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!