Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép miért nem látja a...

Számítógép miért nem látja a pendriveomat?

Figyelt kérdés

ma bevittem egyetemre rajta ppt-t, tanár bedugta a macbookjába majd visszaadta hogy nem ismeri fel, aztán mostmár az én gépem se látja ha bedugom az usb portba (nekem normális windows-os pc-m van)

ötletek?



2018. máj. 19. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szabájtalanul ki véve, és megsérült a filerendszer, vagy tönkrement, vagy olyan USB lyukba lett bedugva ami nem jó.
2018. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

"tanár bedugta a macbookjába" <<< itt a probléma forrása.

Ha a Mac -je nem ismerte fel a fájl rendszert, akkor könnyedén átformázhatta...

Nézd meg a lemezkezelőben, valószínűleg ott lesz, és a Windows RAM vagy ismeretlennek kötetnek fogja látni.

formázd újra és adj neki betűjelet, másold át a fájlt és mond a tanárjának dobja a tűzre a MacBook -ját és vegyen egy normális DELL -t.

2018. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek több oka is lehet, de ingye ennél többet nem mondhatok. 87/F Dr. Sarlai.
2018. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!