Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy random...

Sirzesch kérdése:

Mitől lehet az, hogy random behozza a monitorom a konfigurálást?

Figyelt kérdés
Játék közben, csak úgy random azt látom, hogy amonitor közeépre behozza: F engine és akkor ott lehetne váltani a monitoron a fényerőt stb.. Múltkor alaphelyzetbeállítottam a win10-t aztán az AMD frissítettem, azóta van az hogy néhány gyorsgombra hülyeségeket hoz fel.. Ez is gyorsgomb lenne? Vagy mitől hozza be vagy mi az oka ennek? a gyorsgombos dolgokat ki lehet venni? (ctrl shift o-ra pl fps meg gpu mutató jön be)

2018. máj. 22. 22:47
 1/3 Hominida ***** válasza:
Ha a monitor kezelőrésze érintős, akkor valami hozzáér. Ha nyomógombos, akkor a gomb meghibásodhatott.
2018. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem a balra gombbal van valami. .letudom tiltani azt a gombot? mert ma este lol verseny lenne, és kétlem normálisan tudnék bármit csinálni amonitorommal így
2018. máj. 25. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szétszeded és kitakarítod, ha nem segít akkor ideiglenesen kikötöd
2018. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!