Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamit kellene cserélni...

Valamit kellene cserélni ebben a konfigurációban? Ebben az árkategóriában gondolkodva.

Figyelt kérdés

Gépház: Spirit of Gamer ROGUE 2 RGB

Tápegység: COOLER MASTER MASTERWATT LITE 600W MPX-6001-ACABW-EU

Processzor: Intel Core i5-8500 BX80684I58500

Alaplap: MSI Z370 SLI Plus

RAM: KINGSTON 8GB DDR4 3000MHZ HYPERX PREDATOR XMP

Videókártya: ASUS GTX1050 TI 4GB GDDR5 CERBERUS-GTX1050TI-O4G

HDD: TOSHIBA 1TB 64MB HDWD110UZSVA


Alapvetően nem nagy gépigényű játék (pl: StarCraft2), későbbi bővítés lehetősége miatt választottam ezt a alaplapot (amin gondolkodtam az még: GIGABYTE GA-Z370-HD3). Valamint kérdés lenne még, hogy a táp elég-e bele?



2018. máj. 23. 19:30
 1/1 szántóvető ***** válasza:

40 ezres lap minek?főleg sli-támogatással,ez hiábavaló pénzkidobás.találsz feleenyiért is lapot.

"későbbi bővítés lehetősége miatt választottam ezt a alaplapot"-le akarod cseréni a 6 magos,60 ezerbe kerülő procit?pedig ez évekig ki fog szolgálni még akkor is ha negyedmilláért veszl kártyát mellé.szóval akkor elég lesz most egy i3 8100 is,az legalább olcsó és bőven elég ehhez a karihoz.

2018. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!