Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges Windows 10-et...

Lehetséges Windows 10-et "visszafrissiteni" windows 7-re?

Figyelt kérdés
Adott egy asus k52f (nem gyári winchesterrel) és win 10 van rajta,de nekem a win7 jobban bejött. Szeretném feltelepíteni a win7et,de nem tudom sehogyse. Pendrivera fel van rakva a win7(a windowssal nem lehet baj,már más gépre is lett ezzel a windowssal és pendriveval telepítve). Próbáltam már bootolásnál elínditani a telepítőt,de ott el se akarta indítani,míg ha közvetlen a pendriveról indítom el,miközben megy a windows akkor elképesztően hosszú ideig tart és a végén kihoz egy hibaüzenetet. Eredetit meg nem akarok több tízezerért venni egy másodlagos laptopra :D

2018. máj. 28. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"visszafrissíteni" nem lehet. Tiszta telepítés kell. A neten rengeteg leírás, videó van a Win7 telepítéséről. Keress rá, vagy kérj meg egy hozzáértőt, mert úgy látom alapvető dolgokkal is tisztába kellene jönnöd...
2018. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"miközben megy a windows"... az úgy nem jó.


Újraindítás után F8 nyomogatásával boot menü behozható (miközben rádugva a pen), és ott választod az USB-s lehetőséget. A C-t formázd, és arra! indítsd a telepítést, amennyiben Te akarod csinálni...


[link]

2018. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Én a helyedben nem cserélném le Windows 7-re. Inkább Linuxra, annak még van értelme. A Windows 7 már lejárt, nem éri meg feltelepíteni.
2018. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is leganalyáztam a gépről a w10 et. Utáltam! A w7-et minden tekintetben jobbnak tartom!
2018. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!