Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez az oldal/cég megbízható?...

Ez az oldal/cég megbízható? Érdemes innen iphone-t rendelnem? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2018. jún. 7. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

 

Hát... nézegettem a weblapot: a Rólunk menüpont alatt egy rakás bullshit van, tele helyesírási és fogalmazási hibával, a Kapcsolat menüpont egy darab mobilszámot és egy ingyenes gmail-es címet tartalmaz, a netről kellett levadászni, hogy Mátészalkán vannak. A Vásárlási feltételek, ÁSZF menüpont ennyi: "A Vásárlási feltételek és az Általános Szerződési Feltételek feltöltés alatt... ". 2017-ben indították a webáruházat, de a menüben még vannak olyan, sehová sem mutató pontok, hogy "Fontos termék neve és helye", "Direkt link egy termékhez", "Egyéb termék helye" és társai, szóval félkész, befejezetlen és egyáltalán nem bizalomgerjesztő. Én biztos nem vennék tőlük semmit, legfeljebb utánvéttel, de még azt is neccesnek érezném.


Ezt is te kérdezted?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..

2018. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem én kérdeztem, de köszi a válaszod. Én utánvéttel rendeltem iphone-t, elv hétfőn fog kijönni, majd akkor irok, hogy minden rendben ment-e :)
2018. jún. 8. 08:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy tanácsot, addig nem engeded el a futárt, amíg le nem tesztelted a készüléket... itt nyilván nem egy több órás tesztre gondolok, de imei szám alapján rákeresni a telóra, bekapcsolni, stb.. annyit meg tud majd várni, max dobsz majd neki egy ezrest, meg adsz neki egy kávét.

Maga a bolt, leírás, és az egész...hát, eléggé trének tűnik.

2018. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt nem értem honnan szereztek ú bontatlan iPhone 5 t

olyat már mióta nem lehet venni sehol , még az apple oldalon se

tuti kamu oldal

2018. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én nem tudok ott lenni az átvételnél. Ezért valamelyik rokonomnak kell átvennie..
2018. jún. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!