Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen hűtést ajánlanátok...

Milyen hűtést ajánlanátok számítógépbe? (CPU, vízhűtés)

Figyelt kérdés

CPU: AMD FX(tm)-9370 Eight-Core Processor (8 CPUs), ~4.4GHz

Jelenleg ez a CPU hűtőm: Raijintek Triton 280


Ha teljesen kimaxolom a gépet akkor felmegy ilyen 63-67 fokra és túl hangosak a ventilátorok.



Eddig ezeket nézegettem:

- Cooler Master MasterLiquid 240

- Kraken x52


Valamint lecserélném a gépház gyári ventilátorokat is, viszont ott nem tudom, hogy megéri-e 5000 Ft-ért RGB-t hamár a CPU hűtés is RGB lesz vagy megéri ilyen olcsó 2000 Ft-os az ebay-ről.


Összesen ilyen 20-40 ezer Ft körül szánnék a hűtésre.



2018. jún. 8. 17:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamint ezt is nézegettem: Cooler Master MasterLiquid Pro 240
2018. jún. 8. 17:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Tehát kisebb radiátort akarsz hátha jobban hűt? :/ Ez nem igazán így működik, építs egyedi hűtést mert szemmel láthatóan ezek neked kevesek.


Nem mintha lenne értelme ennél a CPU-nál ilyesmire költeni, hisz eladva azt, és hűtés árát hozzácsapva sokkal erősebb géped lenne, kisebb hőtermeléssel.

2018. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, de ezek a hűtők sokkal halkabbak és hűvösebbek mint ami jelenleg van.

Valamint 1-2 év múlva úgy is lesz gépújítás és legalább a hűtés jó lesz, mert jelenleg 1 fokkal jobb CPU-t tudnék venni, ami ugyancsak pár év múlva már nem lesz elegendő.

2018. jún. 8. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!