Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom Facebookon árulni?

Hogyan tudom Facebookon árulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan gonfom van, hogy lovat szeretnék hirdetni a Facebookon, de nem engedi.(mellékelten küldöm, hogy mit ír ki) Azonban látom, hogy mások tudják hirdetni lovaikat. A segítségeket előre is köszönöm:) [link]



2018. jún. 9. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
"... nem engedjük például az állatok ... eladását"
2018. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az a gondja hogy neki nem engedi, hanem az hogy másnak igen.


Talán majd ők leírják, hogy kerülik meg a szabályt...

2018. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én a kontaktlencsémet nem tudtam meghirdetni, mert "az csak orvosi vényre kapható". (Nos, abba a vitába ne menjünk bele, hogy jó-e vagy rossz eladni a feleslegessé vált, még nem használt lencsét.)

Az eladó tárgy nevénél én csak simán kivettem, hogy "kontaktlencse" és utána már engedte. Ha valahogy máshogy tudnád megfogalmazni a nevét, akkor talán sikerülne.

2018. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Régi a kérdés, én hasonlóval voltam így. Megmaradt szemüveglencséimet tettem fel 1 Ft-ért a teszveszre, hátha kell vkinek. Kaptam egy üzenetet, hogy minden ember szeme más és más, biztos, hogy nem jó másnak. Vagyis, annyira kicsi az esélye,hogy pont egy ugyanilyen szemű kattintana az ajánlatomra. Kidobtam.
2019. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!