Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok admin joggal...

Pappgr kérdése:

Miért nem tudok admin joggal sem törölni bizonyos file-okat?

Figyelt kérdés
Újra akartam telelíteni az Edge-t mert problémáim vannak vele, de nem találtam a telepített alkalmazások között, és az Edge beállításianál az unistall gomb is szürke. A neten azt találtam, hogy ki kell törölni a C:\Users"username"\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe file-t és Powershell-ben le lehet tölteni újra a package-et. Viszont képtelen vagyok kitörölni az mappát. Próbáltam admin joggal, kikapcsoltam az UAC-t, megadtam magamnak minden jogot hozzá, és a tulajdonjogot is átírtam. Ennek ellenére továbbra sem engedi. Próbáltam még CMD-nem is törölni, hasonló eredménnyel.

2018. jún. 10. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Admin joggal rendelkezel?


Egyébként tiszta szégyen az egész Win10. Régen mint Windows-komponens lehetett az Explorert leszedni és újra feltenni, itt meg külön mókolni kell még ezzel is.


Chrome, Quantum nem jó? Mire használod az Edge-t?

2018. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen van admin jogom, és nem azért kell az edge, mert ezt szeretném használni (meg sem nyitottam még eddig), hanem mert a League of Legends kliens edge-t használ mint közvetítőt. Ergo ha nem működok az edge akkor a lol sem.
2018. jún. 10. 08:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem tudod törölni mert az oprendszer indulásakor az is elindul és ha fut akkor nem tudod törölni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2018. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

@3: A Microsoft által kiadott segédlet szerint elvileg lehetne így is törölni.


Kérdező, csökkentett módban próbáltad már?

2018. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A csökkentett módban sikerült kitörölni a package-et, viszont szerintem nem törlődött minden, mert még megvan az eredeti hiba ami miatt törölni akartam, erre bizonyíték, hogy megmaradtak a mentett oldalak edge-ben. Tipp, hogy hol keressem a többi assest-et?
2018. jún. 10. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen mentél végig?

[link]


Ha igen, akkor sajnos több tippem nincs. Ha nem, akkor próbálkozz ezzel!

2018. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
@6 Igen azt is próbáltam.
2018. jún. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!