Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek, ha...

Milyen laptopot vegyek, ha ugyanúgy kétnyelvűre szeretném állítani, mint a PC-met?

Figyelt kérdés
Kb. 200-350 euró értékben lehet, de ha ényleg nagyon jó, kicsit drágább is elmegy.

2018. jún. 13. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A laptop is PC, szoval barmilyet.


Az, hogy mi a jo relativ, de 200-350€ kozott a belepo szintu laptopok vannak. Illetve 200-ert meg az is csak hasznaltan.

2018. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az árat csak kb. adtam meg, lehet több is.

De vettem én már a lányomnak 150 eurós új gépet is, használja már vagy 5 éve minden probléma nélkül.

Nekem arra lenne jó, hogy a fordításaimhoz ne kelljen minden alkalomal a hordozhatót cipelnem, de a minősége jó legyen, és bárhol tudjam használni.

Ezért kértem a jobb márkák nevét.

Ilyen szempontból az ár nem számít, csak a minőség és az élettartam.

Van már laptopom, de az erre nem alkalmas.

2018. jún. 13. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat haver te meg kerdezni sem tudsz...


"Az árat csak kb. adtam meg, lehet több is."

Nem csak kb mert azt irtad, hogy ha nagyon jo akkor lehet egy picit tobb.


"Nekem arra lenne jó, hogy a fordításaimhoz ne kelljen minden alkalomal a hordozhatót cipelnem, de a minősége jó legyen, és bárhol tudjam használni."

mi van???


Ilyen szempontból az ár nem számít, csak a minőség és az élettartam.

Akkor minek irtal bele arat?


"Van már laptopom, de az erre nem alkalmas."

PC = Personal Computer. A laptop is PC, csak hordozhato. Amire az asztali geped kepes arra a laptopod is. Ha nem akkor valamit nem jol csinalsz.


Menj szamtech-boltba ok majd segitenek.

2018. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha csak azért jöttél ide "haver", hogy azt kritizáld, amit írtam, ahelyett, hogy tanácsot adnál, maradj olyan témánál, amihet értesz is.

Egyébként nem vagyok a haverod, szerencsére.

A számtech akármiről meg fogalmam sincs, mert nem Magyarországon élek.

Én csak simán egy jó márkát kértem, amely a tapasztalatok szerint megfelel az elvárásaimnak, nem pedig egy íráselemzést.

2018. jún. 13. 19:28
 5/6 Derwer ***** válasza:

A kérdésed valóban értelmezhetetlen...

Márka meg semmit se ér, mert mindegyik gyártónak különböző szinteken vannak gépei..

2018. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Derwer ***** válasza:

Mármint mindegyik gyártónak van belépő , közepes, business, stb osztálya.

Bár 300EUR-t nem tudom mit akarsz. Valami androidon tabletta talán .

2018. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!