Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-ben be lehet...

Windows 10-ben be lehet állítani azt, hogy melyik meghajtóra mentse automatikusan a letölteni kívánt dolgot?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, ha a D-re mentene el mindent AUTOMATIKUSAN. Ez megoldható? És ha igen akkor hogyan?Válszokat előre is köszönöm :D

2018. jún. 16. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Több helyen kell állítgatnod.

1. böngésző beállításában pl. Chromeban átálítod az alapértelmezett mentési helyet

2. Tallózáskor át teszed D-re. (Automatán regisztrációs fájlt kell átírni amit nem ajánlok mivel kompatibilitási problémák jöhetnek fel)

3. Gépházban át lehet állítani az UWP alkalmazások mentési helyét pontosan nem tudom hol.

2018. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válszt én már keresgettem a firefoxban(mert csak az van és explorer) de nem találtam. Valamelyiknél tudsz írni hogy konkrétan hol kell beállítani?
2018. jún. 16. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Firefoxnál a beállításoknál van, nem tudom hogy nem találtad meg, csak lejjebb kell görgetni picit.
2018. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Firefoxnál Beállítások [lentebb görgetsz] --> Fájlok és alkalmazások --> Fájlok mentése [betallózod a kívánt mappát]
2018. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, sikerült!
2018. jún. 17. 08:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy beállítod, hogy mindig kérdezze meg a mentés helyét. Magamból kiindulva ez szinte mindig más, így jó, ha minden alkalommal én választhatom ki a letöltés helyét.
2018. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!