Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kapcsoljam vissza a...

Hogy kapcsoljam vissza a laptop billentyűzetén a számbillentyűket?

Figyelt kérdés

Véletlen elnyomkodtam és nem működnek, csak amik a betű felett vannak, de kényelmesebb lenne, ha azok is jók lennének, amik az Enter mellett vannak.

Win 8 van rajta.



2018. jún. 16. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
numlock azzal lehet ki/be kapcsolni
2018. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát azt hiába nyomkodom, csak hangosan pittyeg, de nem ír számot hiába aktív vagy deaktív. Valamit máshol nyomtam el.
2018. jún. 16. 18:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Mm ha aktív, akkor tudom használni a műveletes billentyűket (+;-;/), meg a 4,8,6,2 alatt lévő nyilakat (mm azok működnek a számok helyett), de maguk a számok nem működnek.
2018. jún. 16. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt a gykn találtam meg neked a választ a kérdésedre. :)

Shift hosszan tartva és úgy nyomd meg a numlock-ot. Utána mennie kell kipróbáltam neked.

2018. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

semmi :(

Mind a kettő shift-tel kipróbáltam + hosszabb-rövidebb ideig tartottam nyomva a shiftet mielőtt lenyomtam a numlock-ot, de nem reagál semmire. Hangosan pittyeg amúgy a numlock, amit eddig nem csinált. Néztem a billentyűbeállításoknál, de nem találtam megoldást.

2018. jún. 16. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Huh hát megmondom őszintén akkor fogalmam sincs mit állíthattál el. Még egy tippem van, de nem biztos hogy működik.

Vezérlőpult-Kezeléstechnikai központ- Az egér használatának megkönnyítése.

És itt a "Egérbillentyűk bekapcsolása" nál ne legyen pipa. Hátha ez a baj.

2018. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönööööm. :3 Ez volt a gond !
2018. jún. 16. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!