Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen aktív hangfalszettet...

Milyen aktív hangfalszettet vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan hangfalszettet szeretnék venni ami alacsony és magas hangerőn is szépen szól, és a basszus nem brummog el rajta.

Mellesleg a JBL Flip 4 mennyire lenne alkalmas erre?

Az árkeret maximum 30000ft



2018. jún. 16. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány csatornás hangfalat szeretnél? Mert most hirtelen tudok egy jót ajánlani, ami a Logitech Z333 2.1 aktív hangfal. Ez van nekem is, szépen szól. Mondjuk nagy hangerőn torzít jónéhány zenénél, de azok vacak minőségben lettek felvéve eleve, plusz agyon vannak tömörítve mp3-ba ami szintén ront a minőségen. Apám nagy audiofil-mániás, van nem is egy audiofil száma. Na azoknál nem torzít :) Amit érdemes róla tudni: 1) nagyon minimális szinten, de zúg kikapcsolt állapotban. Ezt is csak azért vettem észre, mert a nagy csend közepette közel kerültem a mélyládához (az zúg). 2) Meglepően pici, de ez meg ne tévesszen. Átlagos méretű szobában nagyon erőteljesen, dinamikusan szól. Nincs gyári bassboost marhaság és társai.


Amúgy amit leírtál hangszóró az hordozható, nemde?

2018. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlást! Igen a Flip4 egy hordozható kis hangszóró.... Hallottam már a hangját ès nahyon szèp csak nem tudom hogy árban a sima hangfalak mellett megállja-e a helyèt.
2018. jún. 21. 06:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a hordozható hangszóróknál azt vettem észre, hogy valami hiányzik belőlük. Olyan, mintha közép-magas hangsugárzók lennének benne. Így érezhető valamennyi mély, de nem kellő mennyiségben. Vagy pedig, a másik végkifejlet, hogy agyon bassboost-olják ezeket a cuccokat ami szintén sokat ront a minőségen, mivel eleve nem tud teljes értékű mélyet leadni. Persze attól még jók azok is, de inkább menet közbeni zenehallgatásra. Nem érdemes a 2 kategóriát, az álló/asztalit és a hordozhatót összehasonlítani. Épp ezért biztosan nem állná meg a helyét a sima hangfalak mellett.


[link] - amúgy a megadott kerethez képest kb. feleannyiba kerül és igen, az árat előzőleg elfelejtettem megemlíteni.

2018. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!