Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor hiba vagy sem?

Monitor hiba vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis problema merult fel a monitorral kapcsolatban. Egesz nap ment a gep, es este egyszercsak elsotetult a kep. A led pislakolt mintha nem lenne kikapcsolva, azonban hallottam a zenet kozben meg minden. Tobbszor ujrainditottam a gepet, egy ideig mukodott es mindig azutan kapcsolt ki miutan egy jatekot vagy programot(pl TS3) elinditottam. Nem kozvetlen utana, de ehhez tudnam kotni mert most egy joideje nem nyultam hozza es semmi baja. Fontos tudni hogy nem kijelzohibas, nem csikos, nem szemcses, nincs szinelvaltozas. Nem erzek semmi egett szagot ami a hatuljabol johetne. Tehat ez alapjan azt lehet mondani hogy tokeletes. Virust nem talalt a gep. Egyebkent LCD monitorom van.

Előre is köszi a segítséget.


2018. jún. 16. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy egyfajta energiatakarékos mód be van kapcsolva rajta. Ez a monitor menüjében deríthető ki.
2018. jún. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!