Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC-re van valami beállítási...

PC-re van valami beállítási lehetőség, vagy esetleg egy letölthető program, ami elvégez egy, mondjuk tisztítási, újrakezdési folyamatot? Többi lent

Figyelt kérdés

Sok szarral tele van a gépem, képek, dokumentumok, játékok, filmek, programok... Ki szeretnék mindet pucolni, de nem érek rá, (de ha lenne egy kis időm, akkor sem ezzel bajlódnék) hogy órákig a gép előtt üljek és böngésszem a felesleges fileokat. Ezért kérdezem, hogy esetleg nincs e olyan program, vagy mit tudom én mi, ami olyat végez el, mint mobilnál a "Gyári adatok visszaállítása"?

Win 8-asom van, utálom, de újat nem akarok felrakni, eléggé megszenvedtem utoljára!


Előre is bocs a tudatlanságomért és az esetleges helyesírási hibák miatt.



2018. jún. 19. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél!
2018. jún. 19. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, hasznos személyes adatok kimentése külső lemezre (remélem amúgy is van backup-od a dolgaidról, ha nem akkor erősen ajánlom főleg egy ilyen dolog előtt)


utána formázd le a fenébe az egészet és tegyél fel egy rendes rendszert. A win7 az szerintem eddig a legjobb. De a Linux Mint se rossz (hétköznapi használatra, netezésre ha kocka vagy), most is arról írok.


Az se árt ha teszel egyúttal egy SSD-t meg plusz RAM-ot a rendszer alá, attól pörögni fog.

2018. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!