Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok javasolni valamit...

Tudnátok javasolni valamit hűtéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval lenne egy Lenovo y50 70-es laptopom egy 4. genes I7-tel és az lenne a gondom, hogy játék közben, pl. Gta 5 kb. fél óra alatt felmegy 85-90 fok körülire. A laptop állandóan olyan felületen van, hogy kapjon levegőt, hűtőpad is van alatta, tudom hol vannak szellőzői (allján megy be a levegő, és a képernyőnél(-re) fújja ki a forró levegőt, mivel ott a hűtőborda), a szoba hőmérséklet kb. 26 fok, sajnos ezen nem tudok változtatni, rendszeresen takarítom, pasztázom, mondjuk most ezt a folyékony fém hűtőpasztát használom, eddig még nem használtam ilyet, lehet túl sokat tettem belőle. Még megpróbálom újrapasztázni, de valszeg pár celsius foknál ez sem fog többet segíteni. Esetleg tudtok valamit javasolni? Most nyáron nem igazán kell hordozgatnom, szóval valami bütyköléses hátlapnélküliséget is bevállalnék, de nem tudom mit kéne vele csinálni. Akinek lenne valami kreatív vagy nem kreatív hasznos gondolata azt megköszönném.

A válaszokat előre is szépen köszönöm!



2018. jún. 20. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
90 fok laptop esetén még megfelelő hőmérséklet, ennyitől nem lesz semmi baja. 99 foknál kapcsol le a gép. Az Y50-70 hűtése alul van tervezve, azon nem tudsz segíteni semmivel.
2018. jún. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2018. jún. 21. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!