Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem a wow vanilla-t...

Malgains kérdése:

Letöltöttem a wow vanilla-t és azt vettem észre, hogy a processzorom (i5 7600k) 1 magja amit a wow használ 80-100% megy?

Figyelt kérdés
Nnem tudom, hogy ez teljesen normális, hogy egy 15 éves játék ennyit használ a processzoromból vagy valami próbléma van valahol?

2018. jún. 22. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért használ annyit, mert a játékot egy magra optimalizálták, így a többmagos gépeket nem tudja kihasználni.
2018. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen arra én is rátaláltam, de normális az, hogy még, ha 1 mag is de 80-100%-on megy. Wow vanilla ment egy akadás nékül 1 magos pentiumon is ami nem volt 3,8ghz
2018. jún. 22. 23:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit használ+számold bele a háttérben futó 32 bites programokat is, ami az 1-es magot használja.
2018. jún. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt nem néztem alapból, az kb 2%-a volt az összes használatnak, sikerült megoldani a problémát a játékban aktiváltam a Vsync és a Triple buffering opciót köszönm a válaszokat!
2018. jún. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!