Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Computer Imperium vélemények/t...

Computer Imperium vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nemrégiben költöztem vissza Magyarországra, a fiamat szeretném meglepni. Tulajdonképpen már kinézett egy gépet, de nem igazán értek hozzá. A környéken őket "hype"-olják a legjobban (Esztergom). 14 éves, ballagási ajándéknak szánom, nem tudom kell-e komolyabb, illetve ez mennyire komoly, megéri az árát?


A szóban forgó gép:

[link]


Köszönöm!


-Egy hozzá nem értő konzolos apuka.



2018. jún. 27. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
A Computer Imperium teljesen megbízható, én több laptopot rendeltem már tőluk. Egyébként én nem vennék összerakott gépet, inkább vedd meg külön-külön alkatrészenként és rakasd össze ismerőssel vagy valakivel, sokkal olcsóbban kijössz ha te válogatod. Bár figyelni kell, hogy minden kompaktibilis-e mindennel, úgyhogy macerás...
2018. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A laptop az más tészta. Ott nincsenek olyan problémák amik egy ilyen gépnél igen. A laptopot összerakják a gfyárban és annyi, azt árulják.


De az ilyen asztali gépet tényleg érdemesebb összerakatni megfelelő oldalról, mert az ilyen előre összerakott gépnél sokszor gond, hogy össze nem illő alkatrészek kerülnek bele - értsd erős CPU, gyenge VGA - vagy rossz minőségű de olcsó táp ami az egész gépre veszélyes illetve olyan alkatrészeket szórnak bele ami nem fogy a raktárról.


Tegyél fel fórumokon kérdést - akár itt is - hogy 230.000-ért milyen gépet raknának össze mondjuk a PCX.hu-ról, ott össze is szerelik 5000-ért és sokkal jobb gépet kapsz, mint az ilyen oldalakon.

2018. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!