Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a problémámat?...

Hunor5555 kérdése:

Mi okozhatja a problémámat? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is a gépem specifikációja:

A proci egy amd a8-7600 radeon R7-es (3.1GHz 4CPUs)

Ebbe van beépítve az integrált amd radeon R7 Graphics (1gb VRAM)

8gb ram társul melléjük

250gb + 80 gb régebbi HDD

A táp pedig egy Spire ATX-420W-E1-PSU


A hó elején vettem ehhez a géphez egy amd rx 460 videokártyát. Beszerelés után nem volt vele semmi probléma, ment kifogástalanul minden. Viszont ahogy teltek a napok úgy éreztem folyamatosan "lassul" a gép (egyre lassabban kapcsolt be, a programok, a "minden" lassabban ment). Még ez sem zavart hiszen volt időm. Ma amikor be akartam kapcsolni a gépet, egyszerűen nem adott képet a monitor, megpróbáltam újraindítani, de ugyan ez fogadott. Lekaptam az oldalát portalanítottam, letörölgettem a ramokat a kártyát, majd az alaplapba csatlakozó vezetékeket is ellenőriztem. Ezek után elindítottam és ismét a fekete kép várt. Utánaolvastam mi a teendő és kiszedtem minden elhanyagolható alkatrészt (1 vinyó, 1 ram és a proci maradt). Ekkor elindult, ismét borzalmasan lassan, engedte a biost is megnyitni. Kikapcsoltam mindent beleraktam a kártyát kivéve mindent. Ismét elindult (lassan). Az érdekes ebben az egészben az, hogy a videokártya (rx 460) mikor benne van a gépben akkor működőnek néz ki (forog a ventilátorja, minimálisan zúg ahogy már az elején is).Mikor a kártya benne van a gépben még a biost sem tudom megnyitni mert csak a fekete kép van előttem. Arra gyanakszom, hogy nem szolgálja ki valami a kártyát, mondjuk táp probléma lehetséges ? vagy mégis mi lehet itt a bukkanó ?



2018. jún. 27. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg táp probléma.
2018. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg valami normális táppal is, elég sanszos, hogy ott van a kutya elásva.
2018. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!