Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan képszerke...

Tudnátok nekem olyan képszerkesztőt (amit az app storeban le tudnék tölteni) mondani ahol megtudnám ugy szerkeszteni a képet hogy egyben kirakhassam és a Facebook ne vágja négyzet alakúvá?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy tudnám kitenni az egész képet

Minidg minen képem legrosszabb szögből vágja körbe

Előre is köszönöm

Sjanos nem értek ezekhez


2018. júl. 7. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Fotoalbumban nyisd meg a kepet. Csinalj kepernyofotot - hangero es lezaro gomb egyszerre lenyomva. Ha allokeprol van szo akkor dontsd el a telot h elforduljon. Az uj kep letrejon az albumban, ezt vagd negyzet alakura a Fotoalbum Szerkesztes funkciojaval, es az Arány (jobb oldalt a kis teglalapok - ikon) “Negyzet” legyen. Elmented.

Lesz 2 fekete csik a keped korul, de ezt mar talan nem vagja meg a Fb. Talan. Nem probaltam, de sztem igy mukodik. Ha negyzet alaku kepet toltesz fel, csak nem vag le belole... hogy negyzet alaku legyen.

2018. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!