Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy I-3 G3260 képes lenne...

Egy I-3 G3260 képes lenne meghajtani a GTX 1050Ti-t?

Figyelt kérdés

Volna egy gépem ami már nem mai darab s most tervezek a Gt-740 1gb ról GTX 1050Ti 4gb oc rog strix-re váltani.

S az lenen a kérdésem hogy képes volna-e kihajtani vagy mennyire lenne gyengébb a kártya a eredeti teljesítményétől,

Jelenleg Life is feudal s hasonló játékokal játszok ahol hatalmas a pálya így nagyon jó lenne ha 1gb ról 4gb ra váltanék s magasabb is lenne a mhz. De jó lenne ha a sebesség is megmaradna mert ultra lowon játszok hogy a consol-al is ki van kapcsolva a fű meg minden de így már tudnák minimum közepesen vagy maxon játszani nemde?

8gb ram van mellete s 1280x960 ba használom a karit ha ez mond valamit.

Prociban az a baj hogy 1150esben alig vannak jóprocik olcsóbb kategóriában. :S



Segítsetek hogy jó lenne-e



2018. júl. 17. 13:58
 1/7 szántóvető ***** válasza:

[link]

vegyél valami i3-at ami 2 mag 4 szálas és nem lesz gondod.amint látod nem is drága.

"Prociban az a baj hogy 1150esben alig vannak jóprocik olcsóbb kategóriában. :S"-ehhez képest az egyik legdrágább 1050-et nézted ki,+5e-ért már van msi 1060 3gb aero.

szóval ha ennyi pénzed van akkor az új kari mellé inkább i5-öt nézz és akkor jól elleszel egy darabig.

2018. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én vennék egy új gépet, ez elég gyenge.
2018. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom. De ezt kaptam pár éve s ezzel gazdálkodom.

De ahogy mondták mások is hogy a 1150es foglalatra alig van jó proci s váltsak 1151 es foglalatúra mert abból meg annyi van mint a szemét s jobb lenne a ddr4 es ram is. de az a baj hogy most van 70 ezrem s vagy kártya vagy új félkonfig kártya nélkül. :S főleg hogy a gépházam microATX így bele se férne valami nagy max falra raknám.

Azért is a Strixet akartam volna mert ez intelligens hűtésű s a legjobb órajelű

2018. júl. 20. 06:41
 4/7 szántóvető ***** válasza:
"De ahogy mondták mások is hogy a 1150es foglalatra alig van jó proci s váltsak 1151 es foglalatúra"-ez baromság.ki modta neked?küldd el a címét légyszives.az i5 4460 tökéletesen megfelelő egy 1050 ti mellé.de vehetsz olcsóbb i3-at ami 2 mag 4 szálas.és akkor az i7-et meg sem emítettem még."főleg hogy a gépházam microATX így bele se férne valami nagy max falra raknám."-akkor méricskélj kicsit és keress low profil méretű 1050ti kártyát.ez kisebb és biztosan bele fog férni a házba.70-be bele kell hogy férjen a kártya meg egy jobb i3.egyébként nézhetnél rx 560-at is,ez olcsóbb valamivel.vagy sima 1050-et.2gb vram elég az általad írt felbontáshoz.
2018. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1150-be vehetsz használtan mondjuk egy i7 4790k-t. Vagy ha nem Z chipsetes az alaplapod, akkor sima 4790-et. Biost frissíts előtte.
2018. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nos eddig mindig nvidiás voltam érdekes volna a amd-re mennem.

a mostani alaplapom h81m-p33 nem tudom jó lenne-e bele a 4790 ha vennék is bár nem lelek használtan. :/

Sokan mondják hogy a low profil hűtése gyenge.

Nos akkor maradok valszeg a videókártyánál max nem strix lesz. Procira meg gyüjteni kell még. de csak 2 ram slottalvan 8 giga ramom ami meg megint csak elvileg kevesebb mint ami kell egy jó konfighoz.

2018. júl. 20. 16:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elég pénz összegyűlik, válts platformot mindenképp.

- egy low budget 1151-es lap

- i5 8400

- 16 GB ram

Ezzel pár évig garantáltan elleszel, aztán esetleg egy ram bővítés kellhet.

2018. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!