Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van pár dvd-m amit már legaláb...

Imangasta kérdése:

Van pár dvd-m amit már legalább 5-6 éve írtam ki, át akarom másolni külső vinyóra de 4 dvd-nél,1-1 vob fájlt már nem tud olvasni, vettem egy új asus dvd író olvasó-t de ezzel sem sikerült. Valakinek ötlet hogy tudnám mégis átmásolni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Megtisztítod manuálisan vagy próbálkozol másik olvasóval ha van a környezetedben. Karcos lemezeknél sajnos ez van.
2018. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Toltsd le ujra inkabb, hamarabb megvagy.
2018. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
erre direkt vannak progik, pld az unstoppable copirien (na ezt fejbol irtam, nem biztos hogy betűpontos) ez addig molyol rajta, amig ki nem olvassa
2018. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2018. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2018. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Fehersrac

Egy darab karc nincs rajta, nem is értem honnan veszed hogy karcos?

2018. júl. 18. 06:32
 7/20 anonim ***** válasza:

Isobustert használtam erre. [link]

Fizetős.

2018. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az "unstoppable copirien" -el próbáltam másolni 2 órán keresztül aztán feladtam :D Majd valamikor még megpróbálom, az isobuster-hez meg keresek serialt. Ja és köszönöm mindenkinek a segítséget!
2018. júl. 18. 09:47
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha vob fájl van rajta, akkor ezek szerint ez video DVD.

Ha film van rajta és nem családi videó, akkor egyszerűen csak töltsd le újra a filmet, mert a dvd valsz. tönkrement (saját tapasztalatom, hogy az otthon írt DVD-k jó része ~5 év után olvashatatlanná válik).

2018. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ezek zenei dvd-k (videóklippek koncert felvételek, dokumentumfilmek stb.), és ahonnan leszedtem az egy meghívásos privát forum, sehol máshol nincs fent én meg már törölve lettem a forumról :(
2018. júl. 18. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!