Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a router ötletek?

Nem működik a router ötletek?

Figyelt kérdés

Pár napja köttöttek be vezetékes internetet ami jól is működött. Rá dugtam egy Tp link tl-mr 3220 routerre egyből bevette. Azt magától elment és azóta semmi már reset is volt frissítés is de semmi se használ neki. Csak annyit ír hogy connecting de sehova se akar menni. Adaptert is újra bedugtam de nem használt közvetlen gépre nem tudom dugni a netet mert így lett kialakítva.

Van valami ötlet mi lehet a baj??



#internet #PC #számítógép #net számítástechnika
2018. júl. 23. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót, majd ők segítenek.
2018. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi írtam nekik hátha segítenek
2018. júl. 23. 15:05
 3/3 A kérdező kommentje:

Na dejó beszéltem velük és kérték volna a szerződés számomat!

Csak az a vicc hogy múlt héten kötötték be és a szerződés még postai úton van ja és vaami fehasználó nevet magyarázott a csávó ami kell a routerhez az viszont rajta van a szerződésen . Háát akkor várom a póstást mert nem is tudnak segíteni b+

2018. júl. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!