Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez viszonylag jó gamer pc?

Flowerpanda kérdése:

Ez viszonylag jó gamer pc?

Figyelt kérdés

Serioux Gamer Gaming asztali számítógép, Intel Core™ i5-7400 Kaby Lake 3.0GHz processzorral, 8GB DDR4, 1TB HDD, GeForce® GTX 1050 2GB GDDR5, Free DOS


199k Ft


Nem hú de nagy teljesítményt igénylő játékokra használnám, de nem akarnék külön összerakni egy gépet.



2018. júl. 29. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A minimumra épphogy elmegy...
2018. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor vegyed ezt: [link]

Csak a tápot azért cseréld le egy BQ System Powerre legalább.


Vagy ha még belefér, akkor ez. [link]

2018. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
Viszonylag sem. Proci "régi", ezt úgy értsd hogy erősebbet kapsz ugyanolyan árban. Mennyid van rá? Van ám olyan cég amelyik elvégzi helyetted az összerakást és nem mondja meg helyetted hogy mi legyen benne hanem te válogatod, ilyenek: pcx, bluechip, ipon.
2018. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én 200k Ft-ban gondolkodtam, mivel nem annyira használnám ki az erősebb gépeket, de ha később kellene, majd fejleszteném.

2018. júl. 31. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!