Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft 1.13-ra mikor...

Minecraft 1.13-ra mikor jönnek ki hivatalos szerver pluginok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 29. 20:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Atermos és külön kliens oldalira gondolok.
2018. júl. 29. 20:24
 2/6 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy hivatalos szerver plugin... Kérlek, pontosíts...
2018. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd amikor kijön.

Szerintem a plugin fejlesztőin kivül más nagyon nem tudja.

Ugyanez van a modoknál.

2018. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 he84 ***** válasza:
100%
Nem olyan rég jelent meg az 1.13-as július közepén, türelem! Nem szép ilyen hamar sürgetni hozzá mindent! Na meg én azt hallottam, hogy például mod-okat nehezebb lesz készíteni az 1.13-hoz, mert a rendszere másabb. Így az is lehet, hogy a szerver plugin-okat is nehezebb lesz megcsinálni hozzá. Ám akárhogy lesz, idő és türelem kell mindenhez, nem olyan egyszerű az! Ha te gyorsabban tudnál szerver plugin-t csinálni hozzá, akkor hajrá! Ám meglátod, hogy az valóban nem egyszerű, ahogy egyetlen programozás sem az. Mintha sürgetnél egy mozifilm bemutatót. Hiába kéred és sürgeted, attól még nem lesz meg előbb.
2018. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 8. 02:41
 6/6 anonim válasza:
Amúgy már kijött az 1.13-as spigot.
2018. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!