Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone tárhely, mit fogalmaz...

IPhone tárhely, mit fogalmaz az “egyéb”?

Figyelt kérdés
Hiába töröltem ki, a képeimet és az alkalmazásaimnak a felét, még így is a tárhelyem háromnegyed részét az “Egyéb” foglalja. Na most mit is foglal az, h “Egyéb”? Hol/hogy kéne törölnöm abból? Előre is köszönöm a válaszokat, elég fontos lenne❤️

2018. júl. 30. 02:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítások, Siri-hangok, rendszeradatok és gyorsítótárazott fájlokat tartalmaz az egyéb
2018. júl. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom hanyas ios van rajta

de 11 tol valtozott a tarhely kezeles

am az a cache mappa amire sztem gondolsz es oda menti le az ilyen facebook meg a tobbi alkalmazasnal betoltott dolgokat

hogyha legkozelebb megnyitod akk ne kelljen ujra betoltenie es ezzel mobilnetet fogyasztania

ios 10 nel engem ez zavart de ios 11 egy ido uan torli ezeket ha latja hogy mar nem szulseges orizhetni

2018. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2018. aug. 2. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!