Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El lehet adni ennyiért egy...

El lehet adni ennyiért egy Asus X555LA-t?

Figyelt kérdés

Maga a laptop (130 000)

1 TB SSD (25 000)

Eredeti Windows 10 Home (25 000)

-----------

Össz.: 180 000 Ft



2018. júl. 30. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye az sem mindegy, melyik processzor van a tiédben.

1 TB SSD ennyiért jó.

Win-t nem tudom.

2018. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
16-ban volt 111 ezer aminnyiért vetted annak a feléért el tudod adni (talán) ha van valami baja pl:karcos vagy dzsuvás magyarul nem patika akkor még a feléből lejön egy "pici". Most, ha jól értelmezem vettél bele SSD-t 25-ért?! akkor annak is a fele, de az nem lehet elbaszni vagyis az marad fél eredeti WIN10H az már újan 15 vagyis a géped egy olyan 60-65-öt ér kb és persze (SZERINTEM). Most néztem a laptopot és akkor tudod eladni feléért, ha új széria és mondjuk egy-két hónap után eladod mivel, hogy a tied egy régebbi így már a tudását kell nézni, hogy mit tud 2018-al szemben, PL: régen egy olyan szar gép amilyent most el tudsz képzelni több száz ezer volt most meg szó szerint alig érnek egy 10-est PL itt egy link: https://www.youtube.com/watch?v=fmKZNOwZyzg A te géped ennyire nem gázos, de nem mai :D értem?! :D
2018. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2015-ben 130-ért vettem, hdd-vel és windows nélkül. a tesóm nemrég vett dell inspiron 15 3000-et, szintén 130-ért, szintén hdd-vel és win nélkül. na az asus-om sokkal jobb. meg amúgy az asus-nak csak esztétikai hibái vannak.
2018. júl. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!