Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy iphone készülékem...

Van egy iphone készülékem amit még az exemmel vettünk 13honapja. Bár az ő nevére vettuk. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

az elofizetest es a torleszto reszletet (havi 28.-30.000.- szokott lenni alltalaban.) lassan 1eve fizetem neki banki atutalassal, o pedig befizeti a szolgaltatonak. Viszont lassan 1hete kaptam tole egy telefon hivast, hogy azonnal juttassam el neki magyarorszagra a keszuléket és a kártyát. En viszont mivel rendszeresen utalom neki a szamla es reszlet osszeget, nem szeretném a telefont visszaadni. Kozel 300.000.-ot fizettem eddig a szamlaira es a torlesztore.

Ugy erzem ez nem tul korrekt velem szemben.

Lopas garancia van a keszuleken.

Ha ennyire sos kell neki a keszulek amit en fizetek, miert nem tiltatja le a szolgaltatoval? Azonnal kap uj keszuleket es kartyat. De legalabb nem nekem kerulne az is penzembe az eddig befizetett torlesztoreszletek mellett, feladast m, futart is fizetnem kulfoldrol hogy egyben odaerjen a telefon. Mikozben az eddig befizetett torleszto dijakat ugymond elbukom, foleg ugy hogy azzal en ugy szamoltam hogy a vegen a keszulek az enyem marad.

Vagy most koteles vagyok elkuldeni neki?

Tudok barmit is tenni, hogy a keszulek nalam maradjon ha mar en fizettem eddig a torlesztor 13honapig?


2018. aug. 10. 00:54
 1/3 anonim válasza:

Ha az exede, miert fizeted ki neki tobb mint, egy ev utan?

Ha nem fizeted ki, nem bukod el a penzt, ilyen egyszeru. Eleg szurrealis ez a helyzet. Jogilag neki kell torlesztenie. Ha ez neki nem tetszik, nem tehet semmit.

Esetleg kerd el tole a telefont, de ez neccesebb, nehogy a torlesztes utan elohozakodjon azzal, hogy ove a telefon.

Legy hatarozott, kerd vissza az eddigi torlesztoket, ne hagyd, hogy palira vegyenek.

2018. aug. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsi, keso van, latom, hogy nalad van a keszulek.

Nos ez kellemetlen szituacio.

Nem nagyon van megoldas erre.

Probalj hatni ra, hogy nem tul tisztesseges, hogy te fizeted ki, o meg csak elkerne.

2018. aug. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Annyit tudok tanacsolni, hogy keress fel egy jogasz forumot. De sajnos nem vagy kedvezo helyzetben.
2018. aug. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!