Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows újratelepítés?

Windows újratelepítés?

Figyelt kérdés
A számítógép kikapcsolása közben egy pillanatnyi áramszünet volt, (hogy jó k...) emiatt megcsesződtek a windowsnak a fájlai, és nincs hang. Megnéztem minden megoldást, az sfc /scannow nem működik, a megoldások amiket találtam rá, azok sem jók, reménytelen.Csak a rendszer újratelepítés segíthet. Van 2 winchesterem. Az egyiken a rendszer van, meg dokumentumok, meg minden hasonló. A másikon viszont baromira sok adat van, igazándiból játékok filmek, kb 700GB) Nem szeretném, hogy ezek elvesszenek, (a második winchesteren lévőek) viszont biztonsági mentést nem tudok csinálni, mert egy szar torrentelt windowsom van, és ez sem működik. Na de a kérdés: Ha kiszedem a másodikat, és feltelepítem az 1. számúra a rendszert, majd ezek után visszarakom a 2. számút, minden adatot ugyanúgy tudok majd használni?

2018. aug. 10. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen
2018. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, mindent vissza fogsz tudni állítani/ másolni. Win10 nél viszont majd a 2. merevlemeznek (visszarakott) full jogot kell adj, hogy írni olvasni tudja, ha programmal használod.

(ha nincs más hiba) én inkább azt nézném meg miért nincs hang, mint újrarakni.

2018. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. aug. 10. 11:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fontos újratelepíteni, rendszer visszaállítás is megfelelő.
2018. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!