Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 2 ugyan...

Miért van az, hogy 2 ugyan olyan Tv-nél az egyik kissebb felbontást bír mint a másik?

Figyelt kérdés
vettünk 2 ugyan olyan tv-t (3 éve) mind kettő ugyan akkora viszont az egyik bírja az 1920x1080-at a másik csak 1862x1036-ot (Méretben ugyan akkora)

2018. aug. 13. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Beállítások? :-)

Van az ennyimen is tv / game / pc mód, ami más-más képességű.

2018. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 a képi beállításoknál csak azt tudom megadni,hogy milyen színe legyen..
2018. aug. 13. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan TV alatt azt (is) érted, hogy kottára ugyanaz a két modell ugyanattól a gyártótól, vagy esetleg csak méretben hasonlítanak, ugyanolyan méretűek, mint ahogy azt írtad is? Nem mindegy. Ha utóbbi, akkor érthető, viszont ha előbbi, akkor azt most hirtelen nem tudom hogy lehetséges. Egyáltalán hogy ellenőrizted le a felbontást? Gépre kötve? Ha igen, nézd meg, hogy enged-e nagyobb felbontást és állítsd be. Nem vagyok annyira otthon a TV-k világában, így nem tudom van-e arra lehetőség, hogy a TV menürendszerét használva ellenőrizd le a használt felbontást, ezért kérdeztem meg hogy ellenőrizted.
2018. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A képarányt próbáld meg váltogatni, Original-ra, vagy 16:9, vagy "Just Fit"-re.
2018. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!